Istra 1961 - SPINS 2:0

(D. MEMEDOVIĆ)

Prijateljska utakmica. Igralište u Slovenskim Konjicama. Sudac: Goričan. Pomoćnici: Lenežnik i Brkljačič. Strijelci: Križman (48' - 11m), 2:0 Batelić (87').

ISTRA 1961, 1. poluvrijeme: Prskalo, Uzelac, K. Hadžić, Vučković, Ivanović, L. Hadžić, Boljat, Ottochian, Radonjić, Jurčević, Sačer; 2. poluvrijeme: Brkić, Horvat (od 80. Jereb), Čagalj, Budicin, Pilipović, Blagojević, Obšivač, Havojić, Batelić, Jo, Križman.

SPINS: Andrić, Bordon, Čoralič, Grabus, Jelečevič, Korun, Morec, Škerjanc, Smiljanić, Travner, Zeljkovič. Još su igrali: Lazič, Lovrečič, Panikvar, Romih, Selimovič, Suljević, A. Poplatnik, M. Poplatnik, Zupančič, Brljak.

Nogometaši Istre 1961 upisali su i drugu pobjedu u slovenskom dijelu priprema. Nakon pobjede nad Vorsklom, Puljani su svladali i slovenske nogometaše bez ugovora golovima Križmana i Batelića u drugom poluvremenu.

Trener Pamić ponovno je izveo dvije različite postave pruživši svakoj po 45 minuta. U prvom dijelu najbolje prilike imali su Ivanović koji je išao sam prema golmanu nakon proigravanja Radonjića, i Sačer, ali nisu bili precizni.

U nastavku je zaigrala trenutno najjača postava i Križman je poentirao s bijele točke nakon što je golman srušio Joa, a potom je Batelić pospremio loptu u mrežu nakon što je golman odbio udarac Pilipovića. (R. CAR)