Istra 1961 - Kecskemeti TE 4:3

Pulski nogometni prvoligaš nastavio je s pobjedama. U reprizi prošlogodišnjeg finala Istria Winter Cupa, na istom travnjaku igrališta Laco u Novigradu, pobijedili su mađarskog prvoligaša Kecskemeti TE zahvaljujući postavi koju je trener Pamić na teren uveo u nastavku. Naime, Mađari su na poluvremenu vodili 3:2, ali su "zeleno-žuti" golovima Bačelić Grgića s bijele točke i Pamića došli do druge pobjede na turniru i sutra u 12 sati u Umagu će protiv Pomorca igrati posljednji susret skupine A. Bila je to jubilarna, deseta utakmica Puljana u ovim pripremama i osma pobjeda.

Susret 2. kola Istria Winter Cupa, skupina A. Igralište Laco. Gledatelja: 80. Sudac: Goran Krneta (Umag). Pomoćnici: Manojlović i Mađarić (oba Vrsar). Strijelci: 1:0 Prelčec (3'), 1:1 Patvaros (20'), 1:2 Salami (23'), 2:2 Zgrablić (29'), 2:3 Pekar (36'), 3:3 Bačelić Grgić (55' - 11m), 4:3 Pamić (65'). Žuti kartoni: Koszo, Nacm (Kecskemeti).

ISTRA 1961: Radošević, K. Hadžić, Valentić, Zgrablić, Milić (od 34. Woon), Ivanović, Jerković, L. Hadžić, Badrov, Prelčec, Delalić. 2. poluvrijeme: Ježina, Blagojević, Čagalj, Budicin, Havojić, Anđelković, Pamić, Bačelić Grgić, Woon, Aganović, Roce.

KECSKEMETI TE: Borszeki, Koszo, Vasko, Varga, Mohl, Patvaros, Hullam, Pekar, Macauley, Salami, Diaz. Još su igrali: Poti, Bertus, Balasz, Rajczi, Givi. (R. CAR, snimio M. MIJOŠEK)