Ispali i Ljubicic i Karlovic

INakon Cilica, Ivan Ljubicic i Ivo Karlovic poraženi su u drugom kolu Masters 1000 turnira u Cincinnatiju. Bolji od Ljubicica bio je cetvrti igrac svijeta, Srbin Novak ?okovic sa 7:6 (5), 6:4. U mecu koji je trajao sat i 40 minuta bilo je malo prilika za "break", a Ljubicic je imao samo jednu i to u drugom setu, ali je nije iskoristio. Bio je to njihov cetvrti medusobni dvoboj, a ?okovic vodi s 3-1 u pobjedama.

Ivo Karlovic poražen je od Francuza Paul-Henrija Mathieua sa 6:7 (9), 4:6. U mecu koji je trajao sat i 37 minuta Karlovic je zabio 23 asa, ali ni to mu nije bilo dovoljno za pobjedu. Tijekom susreta bile su samo dvije prilike za "break", svaki je imao po jednu. Karlovic svoju u prvom setu nije iskoristio, a Mathieu je svoju šansu u drugom setu pretvorio u "break", što mu je bilo dovoljno za pobjedu.