Inter - Istra 1961 1:1

Osvojili su pulski nogometaši još jednom bod u gostima, cetvrti uzastopni, cime su niz bez prvenstvenog poraza produljili na šest. Šteta je što je u tih šest susreta utkana tek jedna pobjeda.

Ipak, nakon videnog danas na stadionu u Zaprešicu, podjela bodova najrealniji je ishod. Domaci su nogometaši poveli u prvom napadu, a potom su gosti bolju igru u drugom dijelu prvog poluvremena okrunili golom Bellea, trecim prvenstvenim.

U nastavku su se igraci Istre 1961 odlucili vrlo rano za cuvanje boda, ostavivši tek Bellea na suparnickoj polovici. Novim bodom trener Pamic ce se u dvotjednoj stanci moci mirnije posvetiti uigravanju igraca koji su posljednji došli, poput Špicica koji je danas debitirao.

Utakmica 10. kola Prve HNL: Inter - Istra 1961 1:1 (1:1). SRC Zaprešic. Gledatelja: 1.000. Sudac: Fran Jovic (Zagreb) - 6. Pomocnici: Ambrinac (Zagreb) i Skender (Rijeka). Strijelci: 1:0 Budimir (2'), 1:1 Belle (39').

INTER: Santini, Balic, Gulic, Budimir, Šcrbec, Herceg, Šaric (od 60' Todorcev), Jancetic, Oršic, Vujcic (od 72' Kramaric), Hadžic (od 60' Yankep).

ISTRA 1961: Mance, Sušic, Karabatic, Budicin, Špicic, Andelkovic (od 69' Maric), Prahic, Belle, Alimi, Milic (od 89' Jerkovic), Primorac  (od 64' Prelcec).