HNL: Zagreb - Hajduk 2-0

U dvoboju 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši NK Zagreba pobijedili Hajduka s 2-0 (0-0).

Zagreb je poveo u 62. minuti pogotkom Gabriela Bobana na dodavanje Lovre Medića, a Splićani su mogli izjednačiti u 72. minuti kada je Robert Mudražija skrivio jedanaesterac i zaradio crveni karton. Udarac Tina Svena Sušića s "bijele točke" obranio je vratar Zagreba Dominik Livaković, a samo tri minute kasnije iz kontre je Filip Krovinović povećao na konačnih 2-0. Hajduk je ostao četvrti s 37 bodova, a Zagreb je peti s 33 boda. Pred 3000 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Bebek iz Rijeke. Strijelci: 1-0 G. Boban (62), 2-0 Krovinović (76) Crveni karton: Mudražija (Zag,72) Promašeni penal: Sušić (Haj, 73) (Hina)