HNL: Dinamo - Slaven Belupo 4:1

U zadnjem dvoboju 11. kola Prve HNL u Koprivnici nogometaši zagrebačkog Dinama pobijedili su Slaven Belupo s 4:1 (2:1)

Gosti su poveli već u 4. minuti golom Puljića, a u vodstvo od 2:0 došli su u 32. minuti kada se u listu strijelaca upisao Ibanez. Domaćini su vodstvo smanjili u 44. minuti golom Delića. U drugom dijelu utakmice, u 58. minuti, golom Rukavine Dinamo je povećao vodstvo na 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Halilović golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Ovom pobjedom Dinamo se učvrstio na čelu ljestvice, s 23 boda, ispred Slaven Belupa koji ima 19 bodova. Rijeka je 6. i ima samo gol manje od drugoplasiranih Koprivničanaca, isto kao i Hajduk, Osijek i Lokomotiva.)
Pred 3.000 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Bebek iz Rijeke.

Rezultati utakmica 11. kola Prve HNL:
Slaven Belupo - Dinamo 1:4 (Delić 44/Puljić 4, Ibanez 32, Rukavina 58, Halilović 90)