Gorica - Buzet 17:27

Odlicnom igrom u nastavku susreta rukometaši Buzeta upisali su uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Velikoj Gorici. Gosti su bolje otvorili susret zahvaljujuci preciznom Seferovicu i sigurnom Dijanicu na domacim vratima (2:0 - 2'), da bi upravo Seferovic sa svojih pet zgoditaka održavao prednost Goricana (5:4 - 12'), nakon što su Buzecani serijom od tri zgoditka uspjeli dostici dotadašnje domace vodstvo.

S minimalnim vodstvom domacini su otišli na odmor (10:9), a iako su Buzecani bolje ušli u nastavak, uspjeli su održavati prednost na svojoj strani do 38. minute (14:13). No, tada Buzeceni zahvaljujuci odlicnoj "3-2-1" obrani i fenomenalnom Badurini s jedne te brzim i sigurno realiziranim kontranapadima s druge strane, bilježe seriju od šest pogodaka u nizu, koju je zapoceo i završio Davor Vukelic te na taj nacin kvalitetu gostiju pretocio u opipljiviji pozitivan rezultat (14:19 - 43').

Raspoloženi gostujuci igraci u obrambenim su zadacima nastavili igrati kompaktno i gotovo bez pogreške, uz efektne kontranapade i prema kraju susreta samo povecavali svoje vodstvo (15:22 - 51'). Serijom od tri uzastopna zgoditka susret je dvoznamenkastom prednošcu zakljucio Davor Vukelic koji je bio sekundu "prekratak" da drugi susret zaredom sam bude najbolji strijelac susreta.

Dvorana Srednjih strukovnih škola. Gledatelja 200. Suci: Kober (Zagreb) i Sunajko (Dugo Selo)

GORICA: Sucic, Cekovic 3 (2), Ferencina, Laljek 2, Vozab 2, Senta, Šimunic, Nedic, Tomic, Dijanic (12), Krstanovic 1, Seferovic 6, Loncar, Debeljak 1, Turan 2.

BUZET: Badurina (20+1), Šverko 1, Prodan, D. Vukelic 6, Vidovic 3, Gašpar 3, Ljubotina 1, M. Vukelic 3, Jajcevic 1, Jovic, Vozila 1, Šunjic 6 (2), Pavletic, Sirotic, Vrkljan 1.Sedmerci: Gorica 4 (2), Buzet 2 (2). Iskljucenja: Gorica 6, Buzet 4 minute. (S. ŽULIC)