Gorica - Arena Jadrograd 33:28

Porazom bez posljedica u Velikoj Gorici zakljucili su rukometaši Arene Jadrograd svoj nastup u ovoj sezoni Premijer lige. Bio je to 20. poraz sezone, uz deset pobjeda, igraca trenerice Slavice Bonic, ali kako su vec ranije osigurali glavni cilj sezone, 14. mjesto vrijedno ostanka, bila je ovo prilika da vecu minutažu dobiju mladi pulski igraci. Najbolje je to iskoristio Filip Bonic, postigavši sjajnih 12 golova iz 13 pokušaja.

Golom Bonica svijetlilo je na semaforu 8:8 u 15. minuti. Uslijedila je 4:0 serija Gorice od 15. do 18. minute preko brace Vozab i Dželalije, da bi Puljani s dva uzastopna gola Bonica došli u 50. minuti do posljednjeg izjednacenja na utakmici, 23:23. Nakon toga su domacini s tri pogotka Cekovica i jednim Brozovica opet upisali 4:0 seriju i potom stigli do maksimalnih pet golova prednosti koju su zadržali do kraja.

Utakmica 30. kola Premijer lige. Dvorana SSŠ Velika Gorica. Gledatelja: 50. Suci: Cepanec (Turcin) i Jeftic (Varaždin).

GORICA: Crnojevic (1), Loncar (9), Cekovic 5, Ferencina 1, Laljek 3, T. Vozab 7 (4), Dželalija 5, Šimunic, Nedic, D. Vozab 2, Brozovic 8, Seferovic 1, Debeljak 1, Uzelac, Tomic.

ARENA J.: Popovic (8+1), Gracic (0), Rajic (1+1), Rašeta, Gruicic 1, Božic 2, Rožman, A. Bašic 4, Bonic 12 (2), Brešcic 2, Tomašev 2, Špac, Juric, M. Bašic 5 (1), Jovanovic.

Sedmerci: Gorica 6 (4), Arena J. 3 (3). Iskljucenja: Gorica 6, Arena J. 8 minuta. (R. C.)