Golmanica Pijević presudila

Odgođena utakmica 9. kola Lokomotiva - Umag 35:17 (15:8). Dvorana II Doma sportova. Gledatelja 250. Suci: Čambala (Križ) i Šimić (Sesvete).

LOKOMOTIVA: Ćurić (4+0), Pijević (16+3), Boras 2, P. Posavec 8 (2), Kajfeš 1, Šenvald, S. Posavec 3, Zagorščak 1, L. Kalaus 6 (2), D. Kalaus 2, Japundža 6, Čivljak 1, Plahinek 1, Glavan 4.

UMAG: Blašković (3+0), Delić (6+0), Selar, M. Pratljačić, S. Imamović, Miočinović 6 (1), Mataija 2, Jajčević 6 (1), Te. Bunić 2, Kovač, Gašić, Ti. Bunić, Popović 1.

Sedmerci: Lokomotiva 4 (4), Umag 6 (2). Isključenja: Lokomotiva 4 minute, Umag 2 minute.

Iako se očekivalo da će domaća ekipa imati laku zadaću protiv Umažanki, događanja na parketu su to demantirala. Skroman učinak su imale suparnice u prvih pet minuta igre, tek dvije lopte u mreži na svakoj strani po jedna. Početno vodstvo "lokosica" poništila je Ana Jajčević, a na drugo i treće uzvraća Nataša Miočinović. Desetominutno ispitivanje snaga okončano je rezultatskom izjednačenošću (4:4). Tek u 12. minuti domaća je ekipa preko raspoložene Larisse Kalaus stigla do prve prednosti od dva gola (6:4). (Z. GAVRAN)