Gojicu srebro, Milihramu bronca

Posljednjeg dana Svjetskog prvenstva u spustu na divljim vodama u francuskom La Pagneu hrvatski kanuisti osvojili su još dvije medalje, Igor Gojic srebro, a Emil Milihram broncu u sprinterskoj utrci kanua jednosjeda.

Zlato je s vremenom 1:12.54 minute osvojio Francuz Guillaume Alzinger, Gojic je zaostao 67, a Milihram 76 stotinki.
Treci hrvatski predstavnik, Tomislav Lepan u finalu je zauzeo 11. mjesto sa 4.50 sekundi iza Alzingera.

Hrvatska je dosada u La Plagneu osvojila cetiri medalje, u srijedu je Milihram osvojio zlato u klasicnoj utrci anua jednosjeda, a u cetvrtak je naša reprezentacija osvojila momcadsko zlato u klasicnoj utrci.

Broj medalja naših kanuista mogao bi se i povecati nakon posljednje utrke na prvenstvu, ekipne sprinterske vožnje u kojoj ce za Hrvatsku nastupiti Milihram, Gojic i Lepan.