Fenerbahce - Cibona 67:62

Košarkaši Cibone upisali su i treci poraz u skupini A Eurolige. Nakon poraza od Siene i Barcelone, Cibona je veceras u Istanbulu izgubila od Fenerbahcea 62:67 (18:11, 14:21, 11:17, 19:18). Cibona je sjajno otvorila utakmicu i prvu dionicu dobila sa sedam koševa razlike. Na poceku druge cetvrtine je povecala prednost na 20:11, a tada neobjašnjivo stala. Fener se probudio i serijom 16:0 vratio u mec.

Turci su u drugoj dionici u jednom trenutku imali i osam koševa prednosti (32:24), no Cibona je ipak do kraja poluvremena uspjela izjednaciti na 32:32. Treca dionica donijela je daleko bolju igru domacina i niz pogrešaka zagrebackog sastava. Na koncu je Fener trecu cetvrtinu dobio 17:11 i u zadnjih deset minuta ušao sa šest koševa prednosti.

U posljednjoj cetvrtini Cibona se uspjela primaknuti na samo "minus dva" (51:49), no više od toga nije išlo i domacin je vrlo brzo stigao do "plus 11" što je znalacki obranio do kraja utakmice. Najefikasniji igraci u redovima turskog sastava bili su Oguz Savas (14) i Omer Onan (11), dok je hrvatski košarkaš Gordan Giricek zabio osam koševa. Cibonu su predvodili Jamont Gordon (15), Antonio Graves (14), Marin Rozic (10) i Leon Radoševic (10).