Dubrava - Porec 30:25

Rukometaši Poreca izgubili su na prvom ovosezonskom gostovanju u Zagrebu od Dubrave u utakmici u kojoj je svakom pripalo po poluvrijeme. Porecani su vodili cijelo prvo poluvrijeme, u 21. minuti i s najviših pet razlike (17:12), a kontrolu rezultata imali su do 35. minute i vodstva 20:18. U sljedecih desetak minuta Zagrepcani prave seriju 6:1, odlaze na "plus 3" (24:21), ali gosti nisu dozvolili da Dubrava vec tada odleti na nedostižnu prednost vec su se vratili u igru i poravnanje držali sve do šest minuta prije kraja (25:25). Nažalost po Porec, do kraja utakmice, u završnih šest minuta, poentirala je samo Dubrava.

Dvorana u Dubravi. Gledatelja 200. Suci: Klapež i Pervan (oba Trilj).