Dubrava - Arena Jadrograd 22:27

Rukometaši "Arene Jadrograd" stigli su do sedme pobjede u Premijer ligi, trece uzastopne. Samo tri dana nakon kup-dvoboja protiv "zagrebaša" predvodenih Ivanom Balicem, Puljani su pronašli dodatne rezerve snage i momcad Dubrave, s kojom su se jesenas mucili u Domu sportova "Mate Parlov", uvjerljivo nadigrali na njenom parketu slaveci rezultatom 27:22.

U izjednacenom prvom dijelu Puljani su preko Marijana Bašica prvi pronašli put do protivnicke mreže, da bi potom domaci rukometaši serijom od tri uzastopna pogotka prebacili vodu na svoj mlin (3:1 - 6').

Trebalo je proci deset minuta susreta da gosti preko Andree Bašica postignu svoj drugi pogodak, no uspjeli su zadržati rezultatski prikljucak te potom u završnici prvog dijela preci u minimalno vodstvo (11:12).

Nastavak je otvorio Horvat pogotkom za 12:12 što je bilo deveto, i na domacu žalost, posljednje izjednacenje na susretu. Prednost "arenaša" rasla je iz minute u minutu, od "plus tri" (13:16 - 38'), preko "plus cetiri (14:18 - 40'), pa sve do "plus pet" (19:24 - 54'), koju su i ocuvali do kraja susreta.

Utakmica 17. kola Premijer lige rukometaša. Školska dvorana Dubrava. Gledatelja: 100. Suci: Glavinic i Veraja (oba Metkovic).

DUBRAVA: Boškovic (14), Cvitanovic, Zirdum 3, Zrakic, Vinkovic 4, Prka 1, Šokicic 1, Vida, Badžek, Gulsun 2, Horvat 4, Zovko 2, Totic (1), Gotovac 2, Dumencic 3 (3), Glasnovic.

ARENA JADROGRAD: Popovic (3+3), Rajic, Gruicic 5, Rožman, A. Bašic 4, Bonic 1, Brešcic 2, Tomašev 2, Gracic (2), Špac 3, Jukan, Juric, M. Bašic 6 (3), Badurina (8), Jovanovic 4.