Drugo zlato za hrvatske kanuiste

Drugog dana kajakaškog Svjetskog prvenstva u spustu na divljim vodama koje se održava u francuskom gradicu La Plagne, naša je reprezentacija osvojila naslov svjetskog prvaka u disciplini 3xC-1.

Momcad u sastavu Emil Milihram, Tomislav Lepan i Igor Goic uvjerljivo je osvojila prvo mjesto s 2,93 sekunde prednosti ispred drugoplasirane Francuske, dok je trece mjesto osvojila Ceška (+10,46).

To je drugo zlatno odlicje naših divljevodaša na ovom svjetskom prvenstvu na kojem se jucer najsjajnijim odlicjem i obranom naslova svjetskog prvaka u disciplini kanua jednosjeda (C-1) okitio 29-godišnji Varaždinac Emil Milihram.

Sljedeci nastup naši reprezentativci imat ce u subotu kada ce nastupiti u kvalifikacijskim utrkama u sprintu. (Hina)