Dinamo - Maribor 2:1

Zagrebački Dinamo večeras je na Maksimiru, pred 25.000 gledatelja, u prvoj utakmici 4. pretkola Lige prvaka pobijedio Maribor rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:1. Dinamo je poveo u 10. minuti golom Čopa, a Maribor je u 39. minuti izjednačio autogolom Badelja. S tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku,  u 74. minuti utalmice, Milan Badelj se iskupio za autogol i ovaj put zabio gol u mrežu Maribora.

Uzvratna utakmica je 28. kolovoza u Mariboru na stadionu Ljudski vrt. (GI; foto Goran MEHKEK/CROPIX)

Dinamo: Kelava, Šimunić, Tonel, Vida, Ademi, Leko (Peko 46), Sammir (Vrsaljko 87), Badelj, Pivarić, Rukavina (Beqiraj 57), Čop

Maribor: Handanovič, Mejač, Potokar, Rajčevič, Arghus, Filipovič, Ibraimi (Mezga 78), Cvijanovič, Mertelj, Tavares, Berić (Komazec 82)