Cetverac prvi, osmerac peti

Hrvatski cetverac na parice pobjednik je druge regate Svjetskog veslackog kupa u Münchenu. Posada u sastavu David Šain, Martin Sinkovic, Damir Martin i Valent Sinkovic vodila je u finalnoj utrci od starta do kraja. Drugo mjesto pripalo je njemackoj posadi, dok su treci bili Britanci. Hrvatski cetverac na parice slavio je i prije tri tjedna na prvoj regati Svjetskoga kupa na Bledu.

Druga hrvatska posada u finalnim utrkama bio je osmerac u sastavu Ante Janjic, Marin Bogdan, Silvio Supic, Nikša Skelin, Vitomir Cavrlj, Alen Banovac, Siniša Skelin i Darko Malbašic, koji je završio na petom mjestu. Osmerac je dobro poceo utrku, nakon 500 metara bio je treci, no u posljednjih 500 metara utrke prestigli su ih Britanci i Poljaci. Pobjeda je pripala Nijemcima.