Buzet - Varteks Di Caprio 40:23

Najuvjerljivijom pobjedom otkako se natjecu u Premijer ligi buzetski rukometaši ispratili su sa svog parketa momcad Varteksa. Gosti su samo do 10. minute susreta bili ravnopravan takmac (6:6).

Buzecani su tom pobjedom srušili dva klupska rekorda jer su prvi put nekom protivniku zabili 40 golova. Sa svojih deset postignutih zgoditaka najbolji igrac susreta Davor Šunjic postao je trenutno najbolji strijelac prvenstva u ovoj sezoni s ukupno 140 golova.

(20:13). Sportska dvorana. Gledatelja: 350. Suci: Vedran i Vanja Banovic (oba Požega).

BUZET:
Petric (11+0), Šverko, Prodan, Vukelic 3, Vidovic 6, Gašpar 4, Ljubotina, Mavrovic 3, Jajcevic 2, Jovic (3+0), Vozila 6, Šunjic 10 (4), Šculac, Sirotic, Vrkljan 6, Pobric.

VARTEKS DI CAPRIO:
Taci, Hlapic, Babic 6, Trojko, Žnidaric 1, Ledinski, Imamovic (1+0), Sršen 3, Vidacek 1, Žganec 6 (3), Štimac 1, Turan 2, Prole 3, Balent (11+0).

Sedmerci:
Buzet 4 (4), Varteks Di Caprio 5 (3). Iskljucenja: Buzet 14, Varteks Di Caprio 14 minuta.