Buzet - Nexe 21:31

Nakon tocno tri godine i deset dana, rukometaši "Buzeta" pognutih su glava napustili parket svoje dvorane u službenoj utakmici, ne racunamo li dva poraza od momcadi "CO Zagreba".

Odlicno su domaci parirali favoritu ovog susreta u prvom poluvremenu, no umor Siroticevih momaka te kvaliteta i dužina klupe gostiju na kraju su rezultirali zasluženom pobjedom Našicana.

Nakon što su obje momcadi realizirale svoja prva tri napada, Endi Petric bio je prvi vratar koji je zaustavio šut protivnika, a Ivan Vrkljan koji je zapoceo susret na poziciji desnog vanjskog, u šestoj je minuti doveo svoju ekipu u vodstvo.

Na polovici drugog dijela Našicani su za još jedan gol povecali svoje vodstvo (17:21) te se sve više pocela primjecivati širina klupe gostiju. Kako je susret odmicao njihova prednost ocekivano je rasla te je na kraju završilo s velikih 21:31 u korist gostiju.