Buzet - Medvešcak 27:21

U prvom susretu nastavka Premijer lige rukometaši Buzeta su odlicnom obranom i vrlo tecnom i efikasnom igrom u napadu vec u prvom poluvremenu slomili otpor gostiju i upisali dva boda koja ih odvajaju od skupine klubova s dna ljestvice.

Od samog je otvaranja utakmice bila primjetna velika nesigurnost i to u oba tabora, tako da smo u prvih šest minuta vidjeli tek dva pogotka, po jedan sa svake strane. Tada se budi vanjska linija domaceg sastava predvodena Vidovicem i Gašparom te u 12. minuti Buzecani dolaze do prve opipljivije prednosti (5:2).

Sportska dvorana
. Gledatelja: 350. Buzet - Medvešcak 27:21 (15:6). Suci: Darko Cerniar (Rijeka) i Kristijan Grubišic (Sv. Nedelja).

BUZET:
Petric (9+2), Šverko 1, Prodan, Vukelic 3, Vidovic 5, Gašpar 6, Ljubotina 2, Mavrovic 2, Jajcevic 2, Jovic, Vozila 1, Šunjic, Pavletic, Šculac, Vrkljan 5 (4), Fabijancic.

MEDVEŠCAK:
Mastelic (5), ?uric 1, Rajic 1, Tomic, Balic 1, Marincic 1, Kontrec 2, Didic 1, Pivac (4), Gvozdanovic, Boban 3, Hadrovic 3, Tokic 1(1), Kruljac, Lind 1, Gotal 6(1).

Sedmerci: Buzet 4 (4), Medvešcak 2(4). Iskljucenja: Buzet 8, Medvešcak 6 minuta.