Buzet - Medimurje 39:26

U posljednjem ovosezonskom susretu rukometaši Buzeta na svom su parketu deklasirali momcad Medimurja te su se na najljepši moguci nacin oprostili od svoje vjerne publike za ovu sezonu.

Iako su domaci decki pocetkom 10. minute imali minimalno vodstvo od 5:4, mora se reci da je ono moglo biti kudikamo izraženije da na vratima nije bilo u tim trenucima raspoloženog Kvesica. Igru "gol za gol" u 14. minuti svojim je trecim pogotkom prekinuo raspoloženi Šunjic, da bi u sljedecem napadu Ljubotina donio najvecu prednost Buzecanima dotad (9:6). Nekoliko trenutaka kasnije Šunjic je u pravoj simultanci u nekoliko navrata "uneredio" obranu gostiju (12:7 - 19'). Cakovcani su vrlo teško nalazili put do gola domacih, što su "plavi" u 28. minuti iskoristili te preko Vrkljana i Gašpara stigli do velikih sedam pogodaka prednosti (17:10). Polovicom drugom dijela razigrao se Vukelic i svojim cetvrtim pogotkom odveo svoju momcad na devet golova prednosti (29:20 - 44'). U tim se trenucima potpuno raspala igra gostujuce momcadi.

Sportska dvorana Buzet
. Gledatelja: 300. Suci: Vanja Banovic i Vedran Banovic (oba iz Požege).

BUZET
: Petric (6+0), Šverko 1, Prodan 1, Vukelic 4, Vidovic 4, Gašpar 6, Ljubotina 3, Mavrovic 4, Jajcevic 1, Jovic (4+1), Vozila 2, Šunjic 9 (4), Sirotic, Jermaniš (1+0), Vrkljan 3, Kisicek 1.

ME?IMURJE
: Kovacevic (2+0), Zubac 4, Varga 4, Jeftic 7, Krajner 2 (1), Malovic, Kvesic (5+1), Paponja 1, Marcius, Martinjak 3, Marcec 2, Herman 1, Sklepic, Petek 2.Sedmerci: Buzet 5 (4), Medimurje 2 (1).

Iskljucenja Buzet 2, Medimurje 8 minuta. Crveni kartoni: Zubac (32'- udaranje protivnickog igraca), Herman (38'- udaranje protivnickog igraca). (Velimir BOŽIC)