Buzet - Karlovac 28:20

U svom prvom ovogodišnjem domacem susretu momcad Buzeta je bez vecih problema upisala pobjedu protiv gostiju iz Karlovca. Gruba obrana s obje strane dovela je i do ekscesa u 44. minuti, kad je prilikom napada Karlovcana "zaiskrilo" izmedu Ljubotine i Huljine, koje su suci "nagradili" crvenim kartonima. Do svoje najvece prednosti na susretu Buzecani dolaze u 52. minuti nakon zgoditka Vidovica (26:16), da bi buzetski trener u posljednjim minutama priliku dao mladim snagama za konacnu pobjedu od osam zgoditaka prednosti.

Sportska dvorana u Buzetu. Gledatelja 300. Suci: Sunajko (Dugo Selo) i Kober (Zagreb).

BUZET: Badurina (15+0), Šverko, Prodan, D. Vukelic 1, Vidovic 7, Gašpar 4, Ljubotina 2, M. Vukelic 1, Jajcevic, Jovic (3+0), Vozila 6 (1), Šunjic 3, Pobric, Sirotic, Vrkljan 4 (1), Kisicek.

KARLOVAC: Prezelj (1+0), Benkovic, Mandalinic 4, ?ankovic, Huljina 3, Kozina, M. Štrucelj 2, Racki, Višnjic, Smojver, Požega, D. Štrucelj 1, Obranovic 3(1), Bacic 3, Batinic 4 (1), Bilušic (15+0). (S. ŽULIC)