Buzet - Gorica 31:24

Odlicnom obranom i dopadljivom napadackom igrom u drugom dijelu utakmice, kada su Buzecani konacno bili na visokom nivou, Siroticeva je momcad relativno lako stigla do bodova u susretu 20. kola Premijer lige rukometaša protiv Gorice. Punih pet minuta u otvaranju susreta igralo se bez pogodaka što najbolje govori o cvrstini i jedne i druge obrane. Svojom brzinom i eksplozivnošcu Vrkljan je stvarao velike probleme gostima i sa svoja cetiri pogotka ujedno bio i najzaslužniji što se upravo sa tom razlikom krenulo na odmor (14:10). Do kraja susreta domaci su rutinski sacuvali svoju prednost ne dozvolivši gostima da im niti u jednom trenutku ugroze pobjedu.

Buzet, Sportska dvorana
. Gledatelja: 200. Suci: Vanja Banovic, Vedran Banovic (oba Požega).

BUZET
: Badurina (5+0), Šverko, Prodan 1, D. Vukelic 7 (3), Šculac, Gašpar 4, Ljubotina 2, M. Vukelic 4, Jajcevic, Jovic (6+0), Fabijancic, Šunjic 4, Sirotic, Vrkljan 8 (2), Pobric 1.

GORICA
: Sucic (6+1), Cekovic 2, Bonic 2, Ferencina 3, Laljek, Smej 1, Senta, Šimunic, Karlovic, Dijanic, Seferovic 7 (1), Loncar (3+1), Tomic 3 (1), Sokolic 6, Turanj.

Sedmerci: Buzet 7 (5), Gorica 3 (2). Iskljucenja: Buzet 4, Gorica 2 minute. (V. BOŽIC)