Buzet - Bjelovar 32:32

Ivan Vrkljan (S. Ž.)

U vrlo uzbudljivom i dinamičnom susretu momčadi Buzeta i Bjelovara podijelile su svaka po bod što je nekako i najpravedniji rezultat jer su do pobjede mogli stići i jedni i drugi.

Nošeni fanatičnim navijanjem publike koje je na trenutke podsjetilo na neke prošle dane i vrlo agresivnom obranom, domaći su golom Vukelića uspjeli stići do vodstva dvije minute prije kraja (31:30) da bi ponovno sa dvije pogreške dozvolili gostima da 40 sekundi prije kraja dođu do minimalnog vodstva. No, u posljednjem napadu Buzaćeni su zahvaljujući Šverku uspjeli postići izjednačujući pogodak koji im je osigurao bod.

Sportska dvorana u Buzetu. Gledatelja 300. Suci: Cepanec (Turčin), Jeftić (Varaždin).

BUZET: Pobrić, Šverko 3, Prodan, Kisiček, Šćulac, Gašpar 4, Ljubotina 1, Vukelić 8, Fabijančić, Jović (9+0), Kozina 4, Gudić 6, Pavletić (2), Vrkljan 5 (1), Galijot 1.

BJELOVAR: Grgić (7+0), Iv. Gašparović, Ezgeta, Jurišić, Horvat 2, Kontrec 3, Vidaković, Janđel (1), Gotal 7, Siala 4, Ig. Gašparović 8, Tandara 5 (1), Šimunović 3.

Sedmerci: Buzet 2 (1), Bjelovar 1 (1). Isključenja: Buzet -, Bjelovar 4 minute. (V. BOŽIĆ)