Buzecani poklonili pobjedu

Bjelovar - Buzet 24:23 (14:14) Bjelovar, Školsko-sportska dvorana. Gledatelja 900. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Miloševic (Osijek).

BJELOVAR:
Grkinic, Golub, Jurjevic, Vuglac, Šimunovic, Karabatic (2+0), Gavranovic, Pribanic 2, Grgic (6+0), Merhar 5, Gašparovic, Vidovic 5, ?uricin 4(4), Turkovic 2, Sršen 6, Gašparovic.

BUZET:
Petric (13+0), Šverko 1, Prodan, Vukelic, Vidovic 4, Gašpar 4, Ljubotina 1, Mavrovic 1(1), Jajcevic, Jovic (0), Vozila 2, Šunjic 9(3), Sirotic, Vrkljan 2.

Sedmerci:
Bjelovar 4(4), Buzet 4(4). Iskljucenja: Bjelovar 8 minuta, Buzet 6 minuta. Crveni karton: ?uricin (Bjelovar – grubi prekršaj 57')

U infarktnoj završnici rukometaš Buzeta, s cak dva igraca više na terenu, poklonili su pobjedu domacim rukometašima u susretu u kojem je rezultat više bio na njihovoj strani. Gosti su u posljednjih stotinjak sekundi susreta imali dva igraca više, no bjelovarski vratar Grgic sa dva je obranjena udarca Vozili i Gašparu omogucio svojoj momcadi slavlje pred brojnom domacom publikom. (S. Ž.)