Bjelovar - Porec 29:26

Nedovoljno dobro odigrali su rukometaši Poreca na gostovanju u Bjelovaru protiv istoimenog domacina da bi se kuci vratili barem s bodom te su trecu sezonu uzastopce iz grada nekadašnjeg prvaka Europe otputovali bez ikakvog plijena.

Trebale su cak cetiri minute igre da se neka od mreže zatrese, a onda su Bjelovarci golovima Jurjevica i ?uricina preuzeli vodstvo koje nisu ispuštali tijekom prvog poluvremena. Porecani su prvi puta poentirali preko Milicevica u petoj minuti, no vec u devetoj minuti igre domacini su prvi puta vodili s cetiri gola prednosti (5:1).

Pocetkom drugog dijela uspjeli su gosti serijom 5:1 cak i jedini puta na utakmici povesti (17:16), no ubrzo su bjelovarski rukometaši ponovno preuzeli rezultat u svoje ruke, a njihova je prednost u završnih pet minuta u dva navrata glasila i pet razlike.

U susretu s obostrano puno, cak po 20 minuta iskljucenja svake momcadi, najbolji je u redovima poreckog kluba bio kružni napadac Teo Coric sa stopostotnim šutom od sedam pogodaka iz sedam pokušaja, no za nešto više od prihvatljivog poraza njegovog sastava trebala mu je veca pomoc još ponekog suigraca.

Sportska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Klapež i Pervan (oba Trilj). Sedmerci: Bjelovar 3 (2), Porec 4 (3). Iskljucenja: Bjelovar 20, Porec 20 minuta.

BJELOVAR: Karabatic (15+1), Grgic, Lalic, Jurjevic 2 (1), Vuglac 4, Šimunovic 2, Vidakovic 7, Gavranovic, Pribanic 1, Merhar, Gašparovic, Vidovic 5, ?uricin 6, Turkovic 1, Sršen 1, Horvat.

POREC: Jablan (4+0), Grd (8+1), Prelac, Mataija 3, Galijot 4 (3), Perhat, Coric 7, Šimicic, Crnic, Beganovic, Ivancev 2, Gudic 5, Radakovic, Thoss 2, Topic, Milicevic 3.