Bjelovar - Porec 29:26

U utakmici dvaju kvalitetom ravnopravnih suparnika u kojoj su poravnat rezultat (23:23) uspjeli održavati sve do završnih desetak minuta igra, rukometaši "Poreca" ipak su na koncu poraženi od domaceg "Bjelovara" koji je ucinkovitiji bio u završnici za konacnih 29:26.

Porecani su veci dio prvog poluvremena držali vodstvo od gola do dva prednosti, no Bjelovarci su zahvaljujuci nešto cvršcoj obrani u 17 minuti stigli do poravnanja (10:10) i završnicu prvog dijela odigrali daleko bolje te na odmor otišli s pristojna tri gola fore (15:12). Poreckim rukometašima se u toj završnici prvoga poluvremena ponovno desila napadacka "crna rupa" jer su u završnih 13 minuta uspjeli postici svega dva gola.

Pocetkom nastavka bjelovarski rukometaši su uglavnom držali dva tri-gola prednosti, ali kako je vrijeme odmicalo, gosti su sve više preuzimali inicijativu i "mic po mic", zahvaljujuci uglavnom najefikasnijem igracu susreta Mataiji, te Turkovicu, na ulazu u zadnji kvartal stigli do poravnanja (20:20). Rezultatski paritet trajao je do završnih desetak minuta kada su se domacini uspjeli odvojiti na dva zgoditka razlike i prednost sacuvati do kraja.

Sportska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Igor Hunjadi i Mario Zecevic (oba Zagreb).

BJELOVAR: Karabatic, Obran, Škalic, Jurjevic 4 (2), Golub, Šimunovic 1, Tojcic 4, Pecina 4, Gotal 4 (1), Gavranovic, Pribanic 1, Grgic, Prihic 5, Gašparovic, Dragicevic 6.

POREC: Carapina, Gracic, Krevatin, Prelac, Mataija 9 (2), Gudic 5, Vujic 1, Turkovic 5, Radošic, Ivancev 3, Radakovic, Thoss, Gruicic 3, Sever.

Sedmerci
: Bjelovar 6 (3), Porec 2 (2). Iskljucenja: Bjelovar 4, Porec 8 minuta. Crveni kartoni: Obran (5), Prihic (60).