Belušic srebrna u polumaratonu

Najbolja istarska atleticarka Barbara Belušic clanica pulske "Istre" osvojila je svoju cetvrtu medalju na prvenstvima Hrvatske ove sezone. Ona je u Varaždinu osvojila drugo mjesto na 15. medunarodnom polumaratonu koji je ujedno bio i prvenstvo Hrvatske u toj disciplini. Zlatnu je medalju osvojila Lisa Christina Stublic (Ulix - Zagreb) istrcavši stazu za 1:20.56 sati, Barbara je bila druga ušavši u cilju u vremenu 1:23.43 sati, a trece je mjesto pripalo Veroniki Jurišic (Sljeme, Zagreb) u vremenu 1:27.27.

Barbara je tako uz zlato u planinskom trcanju te bronce u trcanju na 5 i 10 kilometara, sad osvojila i srebrnu medalju na državnim prvenstvima, a do kraja godine planira nastupiti na državnim prvenstvima u maratonu i u krosu cime bi sezonu mogla zakljuciti sa cak šest medalja.