ATP Moskva: Karlović zaustavljen u polufinalu

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u finale ATP turnira u Moskvi - danas je u polufinalu izgubio od prvog nositelja Francuza Richarda Gasqueta s 4-6, 5-7 nakon sat i 12 minute igre.

U prvom setu obojica su imala po jednu priliku za "break", Gasquet je svoju iskoristio, a Karlović nažalost nije, i to je bilo dovoljno da francuski tenisač osvoji set.

U drugom setu sličan scenarijo, obojica su čvrsto držali svoje servise sve do 5-5, kada je Gasquet napravio "break" i potom na svoj servis zaključio meč.

Bio je to njihov treći međusobni dvoboj i druga pobjeda Gasqueta, koji će u finalu igrati protiv 102. igrača na ATP listi Mihaila Kukuškina iz Kazahstana. Kukuškin je u polufinalu svladao Talijana Andreasa Seppija sa 6-1, 1-6, 6-4. (Hina)