Arena - Zamet 35:26

Ono što je, barem na papiru, trebalo biti regionalni derbi, na kraju se pretvorilo u jednosmjernu ulicu. Najvecu "krivnju" za to snose rukometašice "Arene" koje su odigrale fantasticnih 25 minuta tijekom kojih su u potpunosti "razmontirale" gošce iz Rijeke, trenutacno drugoplasiranu ekipu u hrvatskom prvenstvu, postigle 21, a primile 11 pogodaka, te potom mirno utakmicu privele kraju. Raznovrsnom igrom u napadu "arenašice" su "izludile" protivnicke vratarke, koje su u prvih 25 minuta prikupile samo jednu obranu, a usprkos brzom protoku lopte, Puljanke su u tom periodu imale samo dvije tehnicke pogreške.

Na drugoj strani, odlicno je funkcionirala domaca obrana s raspoloženom Radic na vratima i jedina kojoj je nešto polazilo za rukom bila je novopecena reprezentativka Havic, no ucinak tijekom 60 minuta nije joj bio za neku pohvalu, jer je za ukupno 11 postignutih pogodaka potrošila više nego dvostruko lopti.

Arena - Zamet 35:26 (22:15). Dom sportova "Mate Parlov". Gledatelja: 100. Sutkinje: Mirjana Bekavac (Sinj) i Sanja Gojak (Makarska). Iskljucenja: Arena 4, Zamet 8 minuta.

ARENA: Bradaric (1), Mudronja 4, Gaborovic 1, Miloševic 4, Kiridžic 7, Maras, Jajcevic 8 (7), Benazic 2, Gavranic 4, Radic (14), Kostešic, Medugorac, Vukic, Nikcevic 5.

ZAMET: Iskra 1, Brcic 2, Plahinek, Vukovic 4, Maric 1, Havic 11 (2), Tabar, Toto 2, Smoljo (14), Stojkovic 4, Tus, Linic, Ježic, Šuster 1, Piršl.Sedmerci: Arena 8 (7), Zamet 2 (2).