Arena Jadrograd - Karlovacka banka 28:29

Da je rukomet ipak momcadski sport, demonstrirali su momcadi "Arena Jadrograda" gosti iz Karlovca koji su u nekoliko navrata brzim križanjima u napadu "izludili" Puljane i nesmetano punili njihovu mrežu.

U 23. minuti, pri rezultatu 11:11, domaca trenerica Slavica Bonic pozvala je minutu odmora nakon koje su njezini puleni postigli dva uzastopna pogotka i prvi put otišli na "plus dva". No, brzo je reagirala gostujuca klupa istom mjerom, nakon cega su Karlovcani serijom 0:4 u svlacionicu otišli s dva koraka prednosti (14:16).

Sreca da je na domacim vratima bio raspoloženi Davor Badurina, jer da nije bilo njegovih devet obrana, razlika bi na odmoru bila još veca u korist Karlovcana.

U nastavku se nastavila nerezonska igra "arenaša" u napadu, dok je na drugoj strani Badurina stao i gosti su brzo pobjegli na pet golova razlike (17:22 - 38'). U 49. minuti bilo je vec "minus šest" (21:27) i nazirala se prava rezultatska katastrofa.

No, tad krece serijal obrana Želimira Popovica, na cijim su se krilima "arenaši" s 25:29 (55') uspjeli pogotkom Osmica primaci na 28:29 minutu i pol prije kraja. Tad pulski vratar brani zicer Batinicu i omogucuje svojim suigracima da stignu barem do boda, no Marijan Bašic promašuje posljednji napad i bodovi su otišli put Karlovca, po svemu prikazanom na parketu, potpuno zasluženo.

Susret 13. kola Premijer lige. Dom sportova "Mate Parlov". Gledatelja: 150. Suci: Darko Cerniar (Rijeka) i Kristijan Grubišic (Sv. Nedjelja).

ARENA JADROGRAD: Popovic (9), Dobrila, Osmic 1, Barišic 3, Rožman 5, A. Bašic 1, Bonic, Brešcic 2, Tomašev 4, Špac 2, Jukan 2, Juric, Bašic 5 (2), Badurina (9), Perlic, Jovanovic 3.

KARLOVACKA BANKA
: Glumac, Benkovic, Batinic 10 (8), Mandalinic 1, ?ankovic, Obranovic 5, Racki, Višnic 2, Smojver, Požega 4, Štrucelj, Karic (3), Raic 7, Bacic, Bilušic (13).Sedmerci: Arena J. 2 (2), Karlovacka banka 8 (8).