Arena Jadrograd - Dubrava 29:28

Susret 2. kola Premijer lige rukometaša: Arena Jadrograd – Dubrava 29:28 (13:11). Gledatelja: 150. Suci: Vanja Banovic i Vedran Banovic (oba Požega).

ARENA JADROGRAD
: Popovic, Bercek, Dobrila, Osmic, Barišic, Rožman, A. Bašic, Bonic, Brešcic, Tomašev, Špac, Jukan, M. Bašic, Badurina, Perlic, Jovanovic.

DUBRAVA
: Boškovic, Boric, Kovacevic, Prka, Šokicic, Zovko, Dumencic, Gulson, Horvat, Belfinger, Totic, Gotovac, Kovac, Vladušic.

U uzbudljivoj završnici rukometaši «Arene Jadrograd» su svladali «Dubravu» i upisali pobjedu na domacem debiju u Premijer ligi. Semafor je pokazivao da je do kraja susreta preostala jedna minuta, a «arenaši» su imali gol prednosti i loptu. Domaca trenerica Slavica Bonic pozvala je minutu odmora nakon koje je izradena akcija za Barišica ciji pokušaj s lijevog krila zaustavlja Totic. Odmah potom vratar «Dubrave» odlazi na klupu i gosti s igracem više u polju pokušavaju stici do izjednacenja, no udarac Šokicica dvije sekunde prije kraja zaustavlja Badurina i «arenaši» na kraju zasluženo slave.