Aquaestil – Pula 4:0

Ekipa «Pule», bez svoje ponajbolje igracice Ivanke Bilobrk koja nije zalijecila ozljedu leda, poražena je u 14. kolu Prve lige na gostovanju u Dugoj Resi kod «Aquaestila». Za razliku od medusobnog ogleda jesenas kada su dobile jednu partiju, Puljanke su u subotu ušicarile tek dva seta.

Ucinak je to Ljiljane Jankovic koja je u prvoj partiji dvoboja bila na pragu iznenadenja u mecu protiv jedne od najboljih igracica lige, Japanke Mitsaki Yoshide. Kod 1:1 u setovima, Jankovic je u trecem vodila 9:7 i imala veliku šansu povesti s 2:1 u setovima, no Yoshida je napravila cetiri poena u nizu i preuzela vodstvo u mecu. Cetvrti je set Jankovic dobila relativno lagano, ostavivši Japanku na šest osvojenih poena, no u odlucujucem petom setu Yoshida nije dopustila iznenadenje.

Nakon što su Dina Pervan i Mirela Šuvalic bez ijednog osvojenog seta poražene od Ivane Malobabic odnosno Tamare Ramic, igra parova bila je bez prave natjecateljske draži jer je pobjednik zapravo vec bio odlucen.

Aquaestil – Pula 4:0,
rezultati: Yoshida – Jankovic 3:2 (10:12, 11:6, 11:9, 6:11, 11:5), Malobabic – Pervan 3:0 (11:8, 11:6, 11:5), Ramic – Šuvalic 3:0 (11:3, 11.5, 11:4), Yoshida, Ramic – Jankovic, Pervan 3:0 (11:8, 13:11, 11:5).