?akovo - Umag 33:32

U izuzetno korektnoj utakmici gledatelji su mogli uživati u dobrom rukometu. Pomladeni gosti su bili na dobrom putu da uzvrate suparniku za jesenski poraz, no za to je nedostajalo malo mirnoce i pribranosti u završnici akcija pred golom domacina.

Gosti su imali "vjetar u leda" zbog odlicnih obrana mladog Radulovica koji je svoju momcad tijekom drugog poluvremena držao u igri za povoljan ishod prakticki sve do posljednjih sekundi susreta. Samo dvije sekunde dijelile su Umažane od podjele bodova, no tada je Jozipovic dosudeni sedmerac pretvorio u pogodak i svojoj momcadi donio oba boda.

?akovo - Umag 33:32 (18:15). Srednjoškolska sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Igor Emanovic, Zoran Mikic (oba Štivica). Sedmerci: ?akovo 5 (3), Umag 6 (4). Iskljucenja: ?akovo 4, Umag 2 minute.

?AKOVO: Gagulic (17+1), Punda 9, Kapular, Lubar 1, Bošnjak 8, I. Barberic 2 (2), Išasegi 1, Resner, T. Barberic 7, Jozipovic 5 (1), Tominac.