A-2 liga zapad: Rovinj - Zamet 57:74

(D. ŠTIFANIĆ)

Još jedan poraz doživjeli su rovinjski košarkaši kod kuće. Domaćini su u prvoj četvrtini gostima uspješno parirali i u 8. minuti vodili 16:15, no igrači Zameta brzo su preokrenuli rezultat u svoju korist. Dosta izjednačeno bilo je i u nastavku do 12. minute (23:23) kad gosti čine seriju od sedam koševa i preuzimaju igru u svoje ruke. Brzom igrom u drugom dijelu i tricama Vukića, Jelenića i Prpića igrači Zameta u trećoj četvrtini u potpunosti su "razbili" mladu ekipu Rovinja i došli do velike prednosti.

U 25. minuti raspala se igra Rovinja (38:57) uz tri trice Vukića koji je bio nezaustavljiv za domaću obranu. Gosti su u finišu susreta čuvali rezultat, a u listu strijelaca upisali se svi igrači Zameta. (Iv. R.)

Utakmica 19. kola: Rovinj - Zamet 57:74 (21:23, 13:17, 12:24, 11:10). Dvorana Gimnasium. Gledatelja: 20. Suci: Barić (Novigrad) i Đuraki (Pula).

ROVINJ: Starčević 2, Zečević 4, Božić 3, Honović 8, Aklija 9, Križanac 2, Okmaca, Ćosić, Šturman 17, Ključević, Franković 12.

ZAMET: Trbović 2, Vidmar 10, Prpić 9, Marečić 2, Vukić 20, Jelenić 7, Matovinović 5, Šverko 3, Ferenčić 10, Furlan 4, Hero 2.