1. HNL: Rijeka - Dinamo 2:2

U zaostaloj utakmici 21. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i Dinama igrali neodlučeno 2:2.

Derbi na Kantridi opravdao je epitet samo u drugom dijelu, Rijeka je propustila vodstvo od 2:0, a vodeću momčad lige spasio je mladi Alen Halilović s dva pogotka u 63. i 65. minuti.

Rijeka je povela u 13. minuti zgoditkom Anasa Sharbinija, čiji je udarac iskosa pogodio Josipa Šimunića i završio u mreži. U 55. minuti Ademi radi prekršaj u svom kaznenom prostoru, a Andrej Kramarić je precizan s 11 metara za veliko vodstvo domaćina.

No, Zagrepčane je poraza spasio Halilović, koji je u 63. minuti udarcem s 18 metara pogodio sami lijevi kut Rijekinih vrata, da bi samo dvije minute kasnije primio loptu u kaznenom prostoru i po drugi put matirao vratara Rijeke Vargića.

Dinamo je vodeći s 53 boda, drugi je Hajduk s 47, a Rijeka je na trećoj poziciji s 42 boda. (Hina)