1. HNL: Hajduk - Zadar 3:0

Gradski stadion na Poljudu. Gledatelja: 7.000. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar) 6,5. Strijelci:1:0 Vuković (63'), 2:0 Bencun (74'), 3:0 Kiš (79'). Žuti kartoni: Oremuš, Maloča (Hajduk).

HAJDUK: Blažević, Oremuš, Maloča, Milović, Lima, Radošević, Milić (od 46' Maglica), Sušić (od 57' Bencun), Andrijašević, Caktaš, Vuković (od 65' Kiš).

ZADAR: Ježina, Sarić, Jerbić, Prahić, Šimurina, Vasilj, Gržan (od 60' Mršić), Begonja, Banović (od 68' Muić), Hiester, Perica (od 68' Ćurjurić).

Konačni rezultat nije realni prikaz događanja na terenu. Zadrani su prije vodstva domaćina propustili dvije izgledne prilike, oba puta u šansi se našao mladi Perica. Najprije je u 38. minuti pucao s 13, 14 metara točno u Blaževića, da bi u 51. minuti njegov udarac prema golu domaćina skrenuo Maloča i lopta je umjesto mreže pogodila gredu.

Nakon toga domaćini su poveli golom Vukovića, kojeg je trener Krstičević želio zamijeniti, da bi potom Bencun i Kiš postigli svoje prvijence u bijelom dresu. (T. B.)