1. HNL: Dinamo - Zadar 5:0, Hajduk srušio Zagreb

U utakmici 25. kola Prve HNL Dinamo je na stadionu u Maksimiru pobijedio Zadar s čak 5:0 (2:0)! Strijelci su bili Krstanović (1), Šimunović (34), Beqiraj (87), Pivarić (90) i Ademi (90+3). Pred 1.000 gledatelja sudio je Šimčić iz Koprivnice.

Split je kod kuće pobijedio Cibaliju s 1:0. Susret se igrao na stadionu Park mladeži, a pred 400 gledatelja sudio je Križarić iz Čakovca. Strijelac je već 5. minuti bio Erceg, koji je topovskim udarcem s 20 metara svladao gostujućeg vratara. Gosti su najbolju priliku imali u 94. minuti, kad je Jurić s pet metara tukao ravno u domaćeg vratara Vukovića.

Split je ovom pobjedom zauzeo drugu poziciju na ljestvici 1. HNL.

Hajduk je na Poljudu u zadnjoj današnjoj utakmici 25. kola 1. HNL svladao Zagreb s 3:2 (2:0). Strijelci su bili za 1:0 Maloča (6 - 11 m), 2:0 Caktaš (13), 2:1 Šovšić (58 - 11 m), 2:2 Jurendić (67), 3:2 Vuković (68). Pred 3.500 gledatelja sudio je Matoc iz Zaprešića. (portal GI, Hina)