1. HNL: Cibalia - Rijeka 0:1

U 24. kolu HNL-a Rijeka je kod Cibalije prekinula niz od cetiri gostujuce utakmice bez pobjede te u Vinkovcima slavila 1:0 pogotkom Leona Benka.

Cibalia je bolje otvorila susret. Zaprijetili su Mišic i Rugaševic, ali je siguran bio gostujuci vratar Mance. Rijeka je povela u 17. minuti. Kombinirali su Alispahic i Cesarec, a lopta je došla do Benka koji s 10-ak metara matira Matkovica.

U 30. minuti Cibalia je mogla do izjednacenja. Nakon ubacaja iz kuta Župaric je glavom pogodio gredu. Do kraja prvog dijela pokušao je Alispahic, ali je bio neprecizan. U drugom poluvremenu Cibalia je krenula na sve ili ništa. Pokušali su izjednaciti Bartolovic i Rugaševic, no Mance je bio briljantan.

Pobjedom je Rijeka skocila na trece mjesto, dok je Cibalia deveta momcad lige. (Index.hr)