1. A liga odbojkašica: Kostrena - Rovinj 1:3

(D. ŠTIFANIĆ)

I pored toga što su ovaj tjedan zbog viroze trenirale u okrnjenom sastavu, igračice Rovinja nastavile su pozitivan niz. U Kostreni su svladale istoimenog domaćina projurivši prvim setom.

Poslije izjednačene igre u drugom setu (10:10, 19:19) domaćin je uspio poravnati ukupni omjer. Pravu dramu u trećem setu pobjednički su okončale Rovinjke nakon pravog "maratona", da bi četvrti set bi preslika prvog, nakon kojeg su Rovinjke slavljenički napustile parket.

Utakmica 12. kola Prve A lige, skupine II: Kostrena - Rovinj 1:3 (15:25, 26:24, 28:30, 17:25). Dvorana OŠ. Gledatelja 50. Suci: Mikulić i Perić (oba Zagreb).

KOSTRENA: Černeka, Giaconi, Dujmić, Ljuština, Milinović, Bakarčić, Brčić, Smeraldo, Šikić, Todorović, Močibob.

ROVINJ: Cvitić, Božić, Glavaš, Radolović, Matošević, Civitico, Vitasović, Gruić, Ćorić, K. Janko, Bel, M. Janko. (Iv. R.)